Πρόγραμμα Γηπέδων

   Κυριακή 24/01/2021 - Πέμπτη 28/01/2021   

Διαθέσιμα
Μη Διαθέσιμα
Κλεισμένα
Κρατήσεις μου


Κυριακή 24/01/2021
13:30
15:00
16:30
18:00
19:30
21:00
22:30
Court 1 Administrator System
Βαρβέλης Γιάννης
Ρουσσάκης Μιχάλης
Σταθακοπουλος Παρης
Καλλιγας Δημητρης
Administrator System
Court 2 Administrator System
Τσίτας Ηλίας
Κοπανάκης Στέλιος
Καβούνης Χρυσός
Δρανδάκης Νίκος
Μαυρομάτης Μάριος
Αλεξανδρινός Νίκος
Administrator System
13:30
14:30
15:30
16:30
17:30
18:30
19:30
20:30
21:30
22:30
23:30
Court 3 kids - adults trainings
Court 4 Administrator System
Court 5 kids - adults trainings
Court 6 Administrator System
Δευτέρα 25/01/2021
13:30
15:00
16:30
18:00
19:30
21:00
22:30
Court 1 Μαμαλάκης Ιωσήφ
Τσαγλιώτης Αντώνης
Ξηρουδάκης Γιώργος
Γαλερός Σταύρος
Κουγιουμουτζής Μανόλης
Μαυρίκας Νίκος
Administrator System
Court 2 Κοτσώνας Παναγιώτης
Καρυστιανός Μάρκος
(3)Μαραγκουδάκης Νίκος
Λυρής Γιώργος
Νίνος Μάριος
Μαρκουλάκης Γιώργος
Administrator System
13:30
14:30
15:30
16:30
17:30
18:30
19:30
20:30
21:30
22:30
23:30
Court 3 kids - adults trainings
Court 4 Administrator System
Court 5 kids - adults trainings
Court 6 Administrator System
Τρίτη 26/01/2021
13:30
15:00
16:30
18:00
19:30
21:00
22:30
Court 1 Administrator System
Court 2 Administrator System
13:30
14:30
15:30
16:30
17:30
18:30
19:30
20:30
21:30
22:30
23:30
Court 3 kids - adults trainings
Court 4 Administrator System
Court 5 kids - adults trainings
Court 6 Administrator System
Τετάρτη 27/01/2021
13:30
15:00
16:30
18:00
19:30
21:00
22:30
Court 1 Administrator System
Court 2 Πενθερουδάκης Mανόλης
Παπαδάκης Γεώργιος
Administrator System
13:30
14:30
15:30
16:30
17:30
18:30
19:30
20:30
21:30
22:30
23:30
Court 3 kids - adults trainings
Court 4 Administrator System
Court 5 kids - adults trainings
Court 6 Administrator System
Πέμπτη 28/01/2021
13:30
15:00
16:30
18:00
19:30
21:00
22:30
Court 1 Administrator System
Administrator System
Court 2 Administrator System
Administrator System
13:30
14:30
15:30
16:30
17:30
18:30
19:30
20:30
21:30
22:30
23:30
Court 3 kids - adults trainings
Court 4 Administrator System
Court 5 kids - adults trainings
Court 6 Administrator System