Πρόγραμμα Γηπέδων

   Δευτέρα 13/07/2020 - Παρασκευή 17/07/2020   

Διαθέσιμα
Μη Διαθέσιμα
Κλεισμένα
Κρατήσεις μου


Δευτέρα 13/07/2020
13:30
15:00
16:30
18:00
19:30
21:00
22:30
Court 1 Administrator System
Γιακουμάκης Κωνσταντίνος
Γιακουμάκης Νίκος
Γαλερός Τάκης
Μαυρομάτης Μάριος
Administrator System
Court 2 Administrator System
Νίνος Μάριος
Μαρκουλάκης Γιώργος
Λαγουδάκης Σταύρος
Λυρής Γιώργος
Δρανδάκης Νίκος
Μπλυμάκης Μανόλης
Administrator System
13:30
14:30
15:30
16:30
17:30
18:30
19:30
20:30
21:30
22:30
23:30
Court 3 Administrator System
Administrator System
Σκούρας Χαράλαμπος
Πορτοκαλί Επίπεδο
Σκούρας Χαράλαμπος
Αγωνιστικό Επίπεδο
Γάλλος Σπύρος
Administrator System
Court 4 Administrator System
Γκόλτσιος Βασίλης
Πορτοκαλί Επίπεδο
Γκόλτσιος Βασίλης
Αγωνιστικό Επίπεδο
Γκόλτσιος Βασίλης
Ενήλικες Γκρουπ
Administrator System
Court 5 Administrator System
Γαλερός Τάκης
Administrator System
Court 6 Administrator System
Τρίτη 14/07/2020
13:30
15:00
16:30
18:00
19:30
21:00
22:30
Court 1 Administrator System
Τριποδιανάκης Τάσος
Κοκκινάκης Γιώργος
Administrator System
Court 2 Administrator System
Ανυφαντάκης Αδάμ
Ξηρουδάκης Γιώργος
Τζέτζος Κίμων
Μπουραντάς Νίκος
Administrator System
13:30
14:30
15:30
16:30
17:30
18:30
19:30
20:30
21:30
22:30
23:30
Court 3 Administrator System
Σκούρας Χαράλαμπος
Πορτοκαλί Επίπεδο
Σκούρας Χαράλαμπος
Πράσινο Επίπεδο
Σκούρας Χαράλαμπος
Αγωνιστικό Επίπεδο
Γάλλος Σπύρος
Ενήλικες Γκρουπ
Administrator System
Court 4 Administrator System
Administrator System
Γκόλτσιος Βασίλης
Πορτοκαλί Επίπεδο
Γκόλτσιος Βασίλης
Κίτρινο Επίπεδο
Γκόλτσιος Βασίλης
Ενήλικες Ιδιαίτερο
Administrator System
Court 5 Administrator System
(3)Σκούρας Χαράλαμπος
Επίπεδο Κόκκινο
Administrator System
Γάλλος Σπύρος
Ενήλικες Γκρουπ
Administrator System
Court 6 Administrator System
Administrator System
Τετάρτη 15/07/2020
13:30
15:00
16:30
18:00
19:30
21:00
22:30
Court 1 Administrator System
Κάργατζης Κώστας
Επισκέπτης *
Administrator System
Court 2 Administrator System
Μαμαλάκης Ιωσήφ
Τσαγλιώτης Αντώνης
Administrator System
13:30
14:30
15:30
16:30
17:30
18:30
19:30
20:30
21:30
22:30
23:30
Court 3 Administrator System
Σκούρας Χαράλαμπος
Πορτοκαλί Επίπεδο
Σκούρας Χαράλαμπος
Αγωνιστικό Επίπεδο
Γαλερός Τάκης
Ενήλικες Γκρουπ
Administrator System
Court 4 Administrator System
Γκόλτσιος Βασίλης
Πορτοκαλί Επίπεδο
Γκόλτσιος Βασίλης
Αγωνιστικό Επίπεδο
Γκόλτσιος Βασίλης
Ενήλικες Γκρουπ
Administrator System
Court 5 Administrator System
Γαλερός Τάκης
Γάλλος Σπύρος
Ενήλικες Γκρουπ
Administrator System
Court 6 Administrator System
Πέμπτη 16/07/2020
13:30
15:00
16:30
18:00
19:30
21:00
22:30
Court 1 Administrator System
Administrator System
Court 2 Administrator System
Ξενάκης Γιάννης
Καραδάκης Αντώνης
Administrator System
13:30
14:30
15:30
16:30
17:30
18:30
19:30
20:30
21:30
22:30
23:30
Court 3 Administrator System
Σκούρας Χαράλαμπος
Πράσινο Επίπεδο
Σκούρας Χαράλαμπος
Αγωνιστικό Επίπεδο
Γάλλος Σπύρος
Ενήλικες Γκρουπ
Administrator System
Court 4 Administrator System
Γκόλτσιος Βασίλης
Πορτοκαλί Επίπεδο
Γκόλτσιος Βασίλης
Κίτρινο Επίπεδο
Γκόλτσιος Βασίλης
Ενήλικες Ιδιαίτερο
Administrator System
Court 5 Administrator System
(3)Σκούρας Χαράλαμπος
Επίπεδο Κόκκινο
Γαλερός Τάκης
Administrator System
Court 6 Administrator System
Γάλλος Σπύρος
Administrator System
Παρασκευή 17/07/2020
13:30
15:00
16:30
18:00
19:30
21:00
22:30
Court 1 Administrator System
Administrator System
Court 2 Administrator System
Administrator System
13:30
14:30
15:30
16:30
17:30
18:30
19:30
20:30
21:30
22:30
23:30
Court 3 Administrator System
Σκούρας Χαράλαμπος
Πράσινο Επίπεδο
Σκούρας Χαράλαμπος
Πορτοκαλί Επίπεδο
Γάλλος Σπύρος
Ενήλικες Γκρουπ
Administrator System
Court 4 Administrator System
Γκόλτσιος Βασίλης
Πράσινο Επίπεδο
Γκόλτσιος Βασίλης
Αγωνιστικό Επίπεδο
Γκόλτσιος Βασίλης
Ενήλικες Ιδιαίτερο
Γκόλτσιος Βασίλης
Ενήλικες Ιδιαίτερο
Administrator System
Court 5 Administrator System
Γάλλος Σπύρος
Παιδί Ιδιαίτερο
Administrator System
Court 6 Administrator System